Oglądactwo i okulary

Rozrywka kulturalna w szpitalach, sanatoriach, na plaży oraz w blokach mieszkalnych stojących blisko siebie. W odróżnieniu od oglądact- wa zawodowego w lokalach strip-teasowych, nie wymaga wykupywania bonów konsumpcyjnych, koszuli z krawatem, wreszcie – zarywania nocy. Bezpłatne, dostępne w dowolnym odzieniu i o każdej porze dzięki wielkim przeszklonym oknom, balkonom i dziurom w płocie, cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród panów, jak i pań. Jedyną wadą, w porównaniu z oglądactwem zawodowym, oglądactwa amatorskiego jest stosunkowo większa łatwość nawiązania bliższego kontaktu z osobą oglądaną z daleka, w efekcie czego, przeważnie, nie tylko nie możemy zrozumieć, co się nam właściwie tak spodobało, ale również możemy mieć trudności z uwolnieniem się od przedmiotu naszego zachwytu.

Okulary – Oprawka wypełniona szkłami, służąca mężczyźnie do dodania mu powagi, natomiast kobiecie – do odebrania jej powagi. Udaje się to przy pomocy koloru, kształtu, wielkości otworów na szkła itd. Szkło wypełniające okulary, jeśli ma nie tylko stosowną wielkość i kolor, ale również i dioptrie, służy poprawie wzroku. Jeżeli do czytania używamy jednej pary okularów, natomiast na ulicę drugiej, praktycznie jest sprawić sobie jeszcze trzecią parę, przy pomocy której szukalibyśmy pierwszych dwóch.

Dodaj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>