Popularne zabiegi wolumetryczne, które oferuje medycyna estetyczna

Poszczególne zabiegi medycyny estetycznej mają różną skuteczność a także różną popularność wśród klientek. Do jednych z najbardziej popularnych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej zaliczają się zabiegi wolumetryczne. Wynika to z faktu, że medycyna estetyczna poznań poprzez zastosowanie zabiegów wolumetrycznych pozwala na znaczne zmiany wyglądu twarzy bez konieczności użycia skalpela, czyli bez konieczności decydowania się na operacje chirurgii plastycznej. Zastosowanie zabiegów wolumetrycznych pozwala na uzyskanie efektu przywrócenia właściwej objętości twarzy. Modelowanie kształtu twarzy dotyczy również korygowania konturów. W ten sposób można twarzy przywrócić młodzieńczy wygląd. Zabiegi wolumetryczne korzystają z możliwości, które zapewniają preparaty oparte na jednej z najbardziej popularnych substancji w medycynie estetycznej, czyli kwasie hialuronowym. Preparaty przygotowane na bazie kwasu hialuronowego stosowane są jako wypełniacz, który wprowadzany jest do skóry. Wypełniacz pozwala na redukowanie ubytków tkanki tłuszczowej, co następuje z wiekiem w wyniku zanikania podskórnej tkanki tłuszczu, poprzez zwiększanie objętości tkanek miękkich.

Medycyna estetyczna w Poznaniu

Stosowanie zabiegów wolumetrycznych odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Jest to niezbędne, by bez bólu można było wykonać iniekcje. Są one realizowane z wykorzystaniem zarówno igieł oraz kaniul. Wprowadzenie preparatu pod skórę pozwala na zredukowanie takich efektów starzenia się jak zapadnięte policzki. Wolumetryczne zabiegi stosowane są również w celu poprawienia wyglądu podbródka, skroni. Możliwe jest również uzyskanie zmiany profilu twarzy, czyli jego skorygowanie by przywrócić bardziej młodzieńczy wygląd owalu twarzy. Skuteczność wolumetrycznych zabiegów, które zapewnia współczesna medycyna estetyczna poznań przekłada się na rosnącą popularność tych zabiegów wśród klientek. Wolumetryczne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na uzyskanie naturalnych rezultatów, co ma znaczenie z punktu widzenia estetycznego wyglądu po wykonaniu zabiegu. Uzyskanie jednolitego efektu po zabiegach wolumetrycznych jest dużym atutem tych zabiegów. Do dodatkowych korzyści, które pozwalają uzyskać wolumetryczne zabiegi można zaliczyć przywrócenie jędrności i elastyczności skóry, co pozwala przeciwdziałać naturalnemu efektowi występującymi pod wpływem starzenia się skóry i grawitacji, czyli opadania skóry oraz jej wiotczenia.

Medycyna estetyczna – Poznań

Zabiegi wolumetryczne wskazane są szczególnie u pacjentów, którzy przekroczyli pięćdziesiąty rok życia. Zabiegi takie mogą być również stosowane u osób młodszych, co zależy przede wszystkim do indywidualnych zmian wyglądu pod wpływem starzenia się, co przekłada się na kondycję skóry. Poprzez możliwość wykonania zmian owalu twarzy, objętości skóry na twarzy sprawia, że zabiegi wolumetryczne pozwalają na cofnięcie nawet znacznych efektów starzenia się. Nie bez znaczenia jest również, że dostarczany do skóry kwas hialuronowy pozwala na przywrócenie właściwego poziomu nawilżenia skóry. Zabiegi wolumetryczne pozwalają również na spłycenie zmarszczek, a przy zastosowaniu innych zabiegów, które zapewnia medycyna estetyczna poznań można niemal całkowicie zredukować zmarszczki. Największym atutem zabiegów wolumetrycznych jest to, że pozwalają one na bardzo duże korygowanie rysów twarzy, jak powiększanie ust czy zmian kształtu kości policzkowych. Tak duże możliwości modelowania twarzy bez konieczności używania skalpela sprawiają, że zabiegi wolumetryczne są szczególnie wskazane dla osób w starszym lub średnim wieku.

Dodaj

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>